Gå til hovedinnhold

Kontakt

Kjell Arthur Helmersen

Daglig leder kjell-arthur@scenenord.no 41 52 93 04

Brynjar Rasmussen

Kunstnerisk leder brynjar@scenenord.no 95 83 42 70

Jan Roar Nikolaisen

Kontorleder/økonomi jan-roar@scenenord.no 77 78 86 57

Håkon Skjønberg Hansen

Økonomi hakon@scenenord.no 78 96 42 60

Thomas Pettersen

Markedsansvarlig thomas@scenenord.no 78 96 42 11

Terje Foshaug

Leder, Folkemusikk Nord terje@scenenord.no 95 27 99 45

Anders Søvik

Produsent, Landsdelsmusikerne anders@scenenord.no 77 78 86 63

Dominique Guyot

Produsent, Landsdelsmusikerne dominique@scenenord.no 77 78 86 53

Isabell Strande Kiil

Produsent, Landsdelsmusikerne isabell@scenenord.no 95 80 06 16

Jo Einar Jansen

Produsent, Landsdelsmusikerne og Folkemusikk Nord jo-einar@scenenord.no 77 78 94 68

Kai Somby

Produsent, Landsdelsmusikerne kai@scenenord.no 91 37 04 95

Mona Aas Johansen

Koordinator grunnskole, Den kulturelle skolesekken mona@scenenord.no 77 78 86 56

Kristin Sundelin

Koordinator VGS, Den kulturelle skolesekken kristin@scenenord.no 78 96 42 16

Bernt-Johnny Bertheussen

Ansvarlig kulturarv, Den kulturelle skolesekken bernt-johnny@scenenord.no 78 96 42 08

Hanne Mikalsen

Ansvarlig musikk, Den kulturelle skolesekken hanne@scenenord.no 77 78 86 64

Helle Ramstad

Ansvarlig litteratur, Den kulturelle skolesekken helle@scenenord.no 77 78 86 59

Marianne Linløkken

Koordinator, Den kulturelle spaserstokken / Ansvarlig visuell kunst, Den kulturelle skolesekken marianne@scenenord.no 77 78 86 51

Anne Moen

Turnélegger scenekunst, Den kulturelle skolesekken anne@scenenord.no 78 96 42 08

Anne Gerd Lehn

Leder, Bok- og kulturbussen annegerd@scenenord.no 77 78 86 62

Agnieszka Orlowska

Bratsj, Ensemble Noor agnieszka@scenenord.no

Anna Rostrup

Klarinett, Varangermusikerne anna@scenenord.no

Ann-Sofie Godø

Piano, Arctimus Trio ann-sofie@scenenord.no

Asbjørn Ruud

Gitar, Varangermusikerne asbjorn@scenenord.no

Bendik Lund Haanshus

Gitar, Fotefar bendik@scenenord.no

Erika Toth

Fiolin, Arctimus Trio erika@scenenord.no

Håvard Lund

Bassklarinett havard@scenenord.no

Ingá-Máret Gaup-Juuso

Joik/sang inga-maret@scenenord.no

Ingrid Marie Willassen

Fiolin, Ensemble Noor ingrid@scenenord.no

Knut-Erik Sundquist

Kontrabass knuterik@scenenord.no

Lena Jinnegren

Sang/gitar, Fotefar lena@scenenord.no

Niko Valkeapää

Joik/sang niko@scenenord.no

Nikolay Girunyan

Cello, Ensemble Noor nikolay@scenenord.no

Nils Anders Mortensen

Piano, Ensemble Noor nils@scenenord.no

Ragnhild Furebotten

Fele, Fotefar ragnhild@scenenord.no

Runa Bergsmo

Cello, Arctimus Trio runa@scenenord.no

Tobias Solheim-Nilsen

Trommer, LINK (permisjon) tobias@scenenord.no

Lukk video

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Godta", samtykker du i bruken av slike teknologier.