Gå til hovedinnhold

Kontakt

Portrettbilde i sort-hvitt av Kjell Arthur Helmersen

Kjell Arthur Helmersen

Daglig leder kjell-arthur@scenenord.no 41 52 93 04

Portrettbilde i sort-hvitt av Brynjar Rasmussen

Brynjar Rasmussen

Kunstnerisk leder brynjar@scenenord.no 95 83 42 70

Portrettbilde i sort-hvitt av Håkon Skjønberg Hansen

Håkon Skjønberg Hansen

Økonomi hakon@scenenord.no 78 96 42 60

Portrettbilde i sort-hvitt av Thomas Pettersen

Thomas Pettersen

Markedsansvarlig thomas@scenenord.no 78 96 42 11

Portrettbilde i sort-hvitt av Terje Foshaug

Terje Foshaug

Leder, Folkemusikk Nord terje@scenenord.no 95 27 99 45

Portrettbilde i sort-hvitt av Anders Søvik

Anders Søvik

Produsent, Landsdelsmusikerne anders@scenenord.no 77 78 86 63

Portrettbilde i sort-hvitt av Dominique Guyot

Dominique Guyot

Produsent, Landsdelsmusikerne dominique@scenenord.no 77 78 86 53

Portrettbilde i sort-hvitt av Isabell Strande Kiil

Isabell Strande Kiil

Produsent, Landsdelsmusikerne (Permisjon) isabell@scenenord.no 95 80 06 16

Portrettbilde i sort-hvitt av Jo Einar Jansen

Jo Einar Jansen

Produsent, Landsdelsmusikerne og Folkemusikk Nord jo-einar@scenenord.no 77 78 94 68

Portrettbilde i sort-hvitt av Kai Somby

Kai Somby

Produsent, Landsdelsmusikerne kai@scenenord.no 91 37 04 95

Portrettbilde i sort-hvitt av Mona Aas Johansen

Mona Aas Johansen

Ansvarlig film, Den kulturelle skolesekken mona@scenenord.no 41 41 42 34

Portrettbilde i sort-hvitt av Kristin Sundelin

Kristin Sundelin

Ansvarlig litteratur, Den kulturelle skolesekken kristin@scenenord.no 48 28 08 18

Portrettbilde i sort-hvitt av Bernt-Johnny Bertheussen

Bernt-Johnny Bertheussen

Ansvarlig kulturarv, Den kulturelle skolesekken bernt-johnny@scenenord.no 90 56 98 46

Portrettbilde i sort-hvitt av Hanne Mikalsen

Hanne Mikalsen

Ansvarlig musikk, Den kulturelle skolesekken hanne@scenenord.no 97 54 48 07

Portrettbilde i sort-hvitt av Marianne Linløkken

Marianne Linløkken

Koordinator, Den kulturelle spaserstokken / Ansvarlig visuell kunst, Den kulturelle skolesekken marianne@scenenord.no 48 10 43 71

Portrettbilde i sort-hvitt av Anne Moen

Anne Moen

Turnélegger scenekunst, Den kulturelle skolesekken anne@scenenord.no 95 90 87 12

Eirik Hagerup

Produsent (vikar), Landsdelsmusikerne eirik@scenenord.no 46 94 09 75

Vera Helene Ridderseth

Ansvarlig scenekunst, Den kulturelle skolesekken vera@scenenord.no 97 01 00 31

Portrettbilde i sort-hvitt av Anne Gerd Lehn

Anne Gerd Lehn

Leder, Bok- og kulturbussen annegerd@scenenord.no 77 78 86 62

Portrettbilde i sort-hvitt av Agnieszka Orlowska

Agnieszka Orlowska

Bratsj agnieszka@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Anna Rostrup

Anna Rostrup

Klarinett anna@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Asbjørn Ruud

Asbjørn Ruud

Gitar asbjorn@scenenord.no

Se video
Portrettbilde i sort-hvitt av Bendik Lund Haanshus

Bendik Lund Haanshus

Gitar, Fotefar bendik@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Erika Toth

Erika Toth

Fiolin erika@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Håvard Lund

Håvard Lund

Bassklarinett havard@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Ingrid Marie Willassen

Ingrid Marie Willassen

Fiolin ingrid@scenenord.no

Se video
Portrettbilde i sort-hvitt av Knut Erik Sundquist

Knut Erik Sundquist

Kontrabass knuterik@scenenord.no

Se video

Kristian Ofstad Lindberg

Piano kristian@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Lena Jinnegren

Lena Jinnegren

Sang/gitar, Fotefar lena@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Nikolay Girunyan

Nikolay Girunyan

Cello nikolay@scenenord.no

Se video
Portrettbilde i sort-hvitt av Nils Anders Mortensen

Nils Anders Mortensen

Piano nils@scenenord.no

Se video
Portrettbilde i sort-hvitt av Ragnhild Furebotten

Ragnhild Furebotten

Fele, Fotefar ragnhild@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Runa Bergsmo

Runa Bergsmo

Cello runa@scenenord.no

Portrettbilde i sort-hvitt av Viktor Bomstad

Viktor Bomstad

Joik viktor@scenenord.no

Se video
Lukk video

På denne siden bruker vi informasjonskapsler (cookies) og andre teknologier for å tilby deg så hyggelig brukeropplevelse som mulig. Du kan lese mer om dette under våre personvernvilkår. Ved å klikke på "Godta", samtykker du i bruken av slike teknologier.